• Renovado
compatibile cu cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m de Emisie-recepție,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m Modul optic

compatibile cu cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m de Emisie-recepție,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m Modul

Valorarea clientului:
RON 167.36

În stoc
En el almacén.

Multumesc!!!
4.2 China Post Aer Înregistrat Mail este, de asemenea, transport gratuit,pachetele ar trebui să fie mai mică decât 2000gram, Acest mod de transport maritim poate livra la toate principalele țări din lume,în mod normal, timpul de livrare este de 16~35days,cu excepția Braizil,acesta va fi de 60~90days. Cumpărător în vrac, va rugam sa ne Contactati Inainte de Licitare!
GARANȚIE
Promit publicitate transceivere optice sunt de brand nou, cu noi componente si piese și absolut nu utilizați niciodată vechi și renovate materiale. de destinație și numărul de contact, dupa ce veti face plata.Ne va da o rambursare completă, dacă elementele sunt returnate în starea lor originală.
Returnare Și Rambursare
Dacă nu sunteți mulțumit cu produsul(e) l-ați achiziționat,vă vom rambursa când elementele trimis înapoi. Dacă aveți o cerere de transport, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați și vom fi fericiți să vă caza.
Ce PUTEM FURNIZA
Noi furnizam toate tipurile de optică compatibilă module de emisie-recepție, inclusiv SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM și alte module de emisie-recepție.1 oferim transport gratuit cu Epacket în Statele Unite,pachetele ar trebui să fie mai mică decât 2000gram,timpul de livrare este de aproximativ 7-20 zile. Produsele noastre sunt compatibile cu Cisco, Ciena, H3 C, HP, Extreme, de Turnătorie, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ienupăr, Ruijie, Zyxel, Hua. Vom livra mărfurile la toate țările din lume. Toate transceivere optice au fost prin testare funcțională și de test de imbatranire.Vom încerca să găsească cel mai bun mod de transport maritim în funcție de diferite locație pentru a salva marfă.3 Expres internațional, cum ar fi DHL, EMS, Fed Ex, UPS,TNT sunt opționale la cerere,costul va fi pe cumpărători cont. Costurile de transport sunt calculate și determinate de colet greutate și dimensiuni.1 Gbps rată de Date pe canal Maxim link lungime de 150 de milioane de link-uri pe OM4 fibre multimode Sau 150 de milioane de link-uri pe OM4 fibre multimode Fiabilitate Ridicată 850nm VCSEL tehnologie Electric, hot-pluggable diagnostic Digital SFF-8436 conforme Caseoperating interval de temperatură : 0°C la 70°C Puterea disipată Aplicații 10 GBASE-ZR/ZW 40 G Ethernet Infiniband QDR Fibre channel de Ambalare Certificari Fabrica Noastră
Sfaturi vă rugăm să citiți cu atenție
TRANSPORT
1.

Caracteristicile de bază

Numărul De Model:
OPMQ-8540G-02D-CS
Nume De Brand:
Opmedia
Compatibil:
Cisco

Cele mai bune oferte

Original PA-2FE-TX module

RON 397.60

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate Pentru mai mul

Boletín informativo

Regístrese ahora y obtine las cinco mejores ofertas hoy con un descuento.