• Renovado
Transport gratuit 5pcs/lot 3M Fibra Optica Patch Cord OM3 10G 50/125 SC-LC Duplex Multimode 2mm 3 Metri

Transport gratuit 5pcs/lot 3M Fibra Optica Patch Cord OM3 10G 50/125 SC-LC Duplex Multimode 2mm 3 Metri

Valorarea clientului:
RON 51.98

În stoc
En el almacén.

este foarte important pentru dezvoltarea afacerii, sincer vă invităm să lăsați feedback-ul pozitiv pentru noi, dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru.Vă mulțumesc pentru înțelegere.5+1/-0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126. dacă nu sunteți mulțumit cu bunurile, puteți face schimb de obiecte în termen de 7 zile și trebuie să ne contactați în termen de 24 de ore după primirea articolelor. Transport maritim și de manipulare taxa nu este rambursabil și clientul ar trebui să fie responsabil pentru toate taxele de returnare și reshipping. Putem oferi serviciile internaționale de transport maritim, după cum urmează :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Pentru orice produs, vă rugăm să folosiți EMS sau local post, atunci când trimite înapoi
FEEDBACK-ul
1.5/125 50/125 50/125 10 G Pierdere de Inserție Pierdere a Reveni ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Durabilitate
500 de împerecheri Temperatura de Operare -40 la +75 -40 la +75 de Etanșare Dimensiuni Gaura 125.
TRANSPORT
1.
GARANȚIE ȘI GARANȚIE
1.
Transport gratuit 5pcs/lot 3 M Fibra Optica Patch Cord OM3 10 G 50/125 SC-LC Duplex Multimode 2mm 3 Metri
Caracteristici : -inserție Scăzut și pierderi de reflecție înapoi -Bun convertibilitatea -Buna durabilitate -stabilitate la temperaturi Ridicate -Standard : Telcordia GR-326-CORE
Aplicații : CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații; Metrou; Rețele Locale; prelucrarea Datelor rețele; echipamente de Testare; Premise de instalare; Rețelele de Arie Largă;
Caietul de sarcini : Elemente Singur modul Multimode PC, UPC, APC 62. Plata integrală trebuie făcută în termen de 7 zile de la plasarea comenzii, sau comanda va fi nulă sau anulată de către sistem. Putem accepta plata prin Escrow, Western Union și T/T. Cumpărătorul este responsabil pentru asigurarea medicală, problemele și care a provocat daune de serviciu de transport maritim, cum ar fi accidente, intarzieri sau alte probleme. Dacă doriți să utilizați alte termene de plată, vă rugăm să ne anunțați înainte, atunci când comanda.

Caracteristicile de bază

Nume De Brand:
TRENSBATTER
Numărul De Model:
patch cord
Articol:
SC/UPC-LC/UPC duplex fibra optica patch cord
Lungimea fibrei:
3M
Fibre cu diametrul de:
2.0 mm
modul:
Multimode , duplex
fibre:
OM3 50/125um
Material:
PVC

Cele mai bune oferte

CAB-SS-V35MT

RON 33.24

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate...

Boletín informativo

Regístrese ahora y obtine las cinco mejores ofertas hoy con un descuento.